Baner

Apartamenty

Jeżeli poszukują Państwo przyjaznego miejsca do pobytu w Krynicy Górskiej, oferta naszego Pensjonatu z pewnością jest godna przedstawienia. Wychodząc Państwu na przeciw, przygotowaliśmy komfortowe apartamenty, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz zapoznaniu się z potrzebami naszych Gości, możemy przedstawić ponadstandardowe propozycje.

Dla najbardziej wymagających Gości przygotowaliśmy apartament Premium, który składa się z oddzielnej sypialni oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym, w którym znajdą Państwa dwuosobową, rozkładaną sofę.

Ponadto, w naszej ofercie znaleźć można dwa apartamenty rodzinne, w których znajduje się jedno pomieszczenie z łóżkiem małżeńskim oraz rozkładaną sofą dwuosobową.

Galeria apartamentów

Często Turystów przytłacza hotelowa atmosfera, stąd też nasz Pensjonat sprawi, iż otrzymają Państwo maksymalny poziom wygody oraz prywatności. Oferujemy gustowne, komfortowe i w pełni wyposażone apartamenty w Krynicy Zdrój. Jesteśmy przekonani, że pobyt w naszym Pensjonacie sprawi, iż często będą Państwo wracać wspomnieniami do miłych chwil w Krynicy Górskiej.

Dopełnieniem naszej oferty jest 30 monitorowanych miejsc parkingowych, dostępnych bezpłatnie dla naszych Gości. Ponadto odwiedzając nasz Pensjonat, możecie Państwo skorzystać z dodatków, które nie za często pojawiają się w hotelach, np. sala fitness, plac zabaw na świeżym powietrzy (z basenem), różnego rodzaju gry zręcznościowe (piłkarzyki, cymbergaj), czy chociażby bilard.

Umożliwiamy Państwu przechowywanie sprzętu narciarskiego, a także możliwość wypożyczenia kijków do Nordic Walking

Zachęcamy do zapoznania się z galerią apartamentów.