Rezerwacja


Informacje dotyczące rezerwacji. Prosimy przeczytać uważnie.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00. Wcześniejsze zakwaterowanie jest możliwe w zależności od dostępności pokoi. Doba hotelowa kończy się o godz. 11.00.
Przy rezerwacji wymagany jest zadatek w wysokości 30%, płatny najpóźniej drugiego dnia roboczego po dokonaniu wstępnej rezerwacji. Wpłaty zadatku przyjmujemy przelewem.
W tytule przelewu zadatku prosimy wpisywać NAZWISKO na jakie została dokonana rezerwacja, OKRES REZERWACJI oraz NUMER TELEFONU .
Pozostałą część należności za cały pobyt należy uregulować z góry w dniu przyjazdu podczas zameldowania. W przypadku skrócenia pobytu, nie zwracamy różnicy wpłaconej kwoty za dni niewykorzystane. Przyjmujemy płatność tylko gotówką lub kartą.
DANE DO PRZELEWU:
"GABOREK" W. Gaborek, A. Gaborek - Ziębiec Spółka Jawna
ul. Szkolna 7, 33-380 Krynica Zdrój
Nr konta:
PKO BP oddział Nowy Sącz 78-1020-3453-0000-8602-0109-6726

WARUNKI ANULOWANIA REZERWACJI:

Klient po wpłacie zadatku ma prawo do anulowania rezerwacji na więcej niż, 20 dni przed datą zarezerwowanego pobytu i planowanego rozpoczęcia świadczenia usług przez Pensjonat. W takim przypadku Pensjonat zwróci zadatek przelewem na konto bankowe klienta.


Klient po dokonaniu rezerwacji i wpłacie zadatku, w przypadku dokonania anulowania rezerwacji na mniej niż, 20 dni przed datą zarezerwowanego pobytu i planowanego rozpoczęcia świadczenia usług przez Pensjonat traci zaliczkę w całości na rzecz Pensjonatu.

Formularz kontaktowy