Rezerwacje

  • Doba hotelowa w Pensjonacie Gaborek rozpoczyna się o godz. 15.00. Wcześniejsze zakwaterowanie jest możliwe w zależności od dostępności pokojów. Doba hotelowa kończy się o godz. 11.00 następnego dnia.
  • Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 30% łącznej ceny pobytu. Termin płatności zadatku to 2 dni robocze po dokonaniu wstępnej rezerwacji.
  • Najwygodniejszą formą płatności zadatku jest przelew. W tytule przelewu prosimy wpisywać NAZWISKO na jakie została dokonana rezerwacja, OKRES REZERWACJI oraz NUMER TELEFONU. Pozostałą część należności za cały pobyt należy uregulować z góry w dniu przyjazdu podczas zameldowania. W naszym pensjonacie jest możliwość płatności kartą lub gotówką. W przypadku skrócenia pobytu, nie zwracamy różnicy wpłaconej kwoty za dni niewykorzystane.

 

DANE DO PRZELEWU:
"GABOREK" W. Gaborek, A. Gaborek - Ziębiec Spółka Jawna
ul. Szkolna 7, 33-380 Krynica Zdrój
Nr konta: PKO BP oddział Nowy Sącz 78-1020-3453-0000-8602-0109-6726

 

WARUNKI ANULOWANIA REZERWACJI:

Klient po wpłacie zadatku ma prawo do anulowania rezerwacji, jednak tylko do 20 dni przed datą zarezerwowanego pobytu i planowanego rozpoczęcia świadczenia usług przez Pensjonat Gaborek. W takim przypadku zwrócimy wpłacony zadatek przelewem na konto bankowe klienta.

Nie zwracamy zadatku w przypadku anulowania rezerwacji w terminie krótszym niż 20 dni przed datą zarezerwowanego pobytu i planowanego rozpoczęcia świadczenia usług przez Pensjonat Gaborek.

Masz pytania? Zadzwoń do nas. Możesz też zarezerwować pobyt przez formularz:

Formularz kontaktowy