facebook
  • rezerwacje

Rezerwacje

Doba hotelowa w Pensjonacie Gaborek rozpoczyna się o godz. 15.00. Wcześniejsze zakwaterowanie jest możliwe w zależności od dostępności pokojów. Doba hotelowa kończy się o godz. 11.00 następnego dnia.
Po dokonaniu wstępnej rezerwacji prosimy o wpłatę zadatku przelewem w wysokości 30% łącznej ceny pobytu. Termin płatności zadatku to 2 dni robocze po dokonaniu wstępnej rezerwacji.
W tytule przelewu prosimy wpisywać NAZWISKO na jakie została dokonana rezerwacja, OKRES REZERWACJI oraz NUMER TELEFONU. Pozostałą część należności za cały pobyt należy uregulować z góry w dniu przyjazdu podczas zameldowania. W naszym pensjonacie jest możliwość płatności kartą lub gotówką. W przypadku skrócenia pobytu, nie zwracamy różnicy wpłaconej kwoty za dni niewykorzystane.

WAŻNA INFORMACJA!!!

Zmiana przepisów dotycząca wystawiania faktur dla firm do paragonów fiskalnych.
Chęć pobrania faktury VAT za usługę prosimy zgłosić mailowo, przed wpłatą zadatku! wraz z podaniem danych do faktury.
Nie będzie możliwości wystawienia faktury do paragonu, na którym nie będzie NIP-u firmy.

DANE DO PRZELEWU:
"GABOREK" W. Gaborek, A. Gaborek - Ziębiec Spółka Jawna
ul. Szkolna 7, 33-380 Krynica Zdrój
Nr konta: PKO BP oddział Nowy Sącz 78-1020-3453-0000-8602-0109-6726

 

WARUNKI ANULOWANIA REZERWACJI:

Klient po wpłacie zadatku ma prawo do anulowania rezerwacji, jednak tylko do 20 dni przed datą zarezerwowanego pobytu i planowanego rozpoczęcia świadczenia usług przez Pensjonat Gaborek. W takim przypadku zwrócimy wpłacony zadatek przelewem na konto bankowe klienta.

Nie zwracamy zadatku w przypadku anulowania rezerwacji w terminie krótszym niż 20 dni przed datą zarezerwowanego pobytu i planowanego rozpoczęcia świadczenia usług przez Pensjonat Gaborek.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pensjonat **** GABOREK,   Ul. Szkolna 7, 33-380 Krynica Zdrój
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług hotelowych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
3) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy

Masz pytania? Zadzwoń do nas. Możesz też zarezerwować pobyt przez formularz:

Formularz kontaktowy
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Ponadto oświadczam, iż zostałam/em poinformowana/y o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie.