facebook

Rezerwacje

  • Doba hotelowa w Pensjonacie Gaborek rozpoczyna się o godz. 15.00. Wcześniejsze zakwaterowanie jest możliwe w zależności od dostępności pokojów. Doba hotelowa kończy się o godz. 11.00 następnego dnia.
  • Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 30% łącznej ceny pobytu. Termin płatności zadatku to 2 dni robocze po dokonaniu wstępnej rezerwacji.
  • Najwygodniejszą formą płatności zadatku jest przelew. W tytule przelewu prosimy wpisywać NAZWISKO na jakie została dokonana rezerwacja, OKRES REZERWACJI oraz NUMER TELEFONU. Pozostałą część należności za cały pobyt należy uregulować z góry w dniu przyjazdu podczas zameldowania. W naszym pensjonacie jest możliwość płatności kartą lub gotówką. W przypadku skrócenia pobytu, nie zwracamy różnicy wpłaconej kwoty za dni niewykorzystane.

 

DANE DO PRZELEWU:
"GABOREK" W. Gaborek, A. Gaborek - Ziębiec Spółka Jawna
ul. Szkolna 7, 33-380 Krynica Zdrój
Nr konta: PKO BP oddział Nowy Sącz 78-1020-3453-0000-8602-0109-6726

 

WARUNKI ANULOWANIA REZERWACJI:

Klient po wpłacie zadatku ma prawo do anulowania rezerwacji, jednak tylko do 20 dni przed datą zarezerwowanego pobytu i planowanego rozpoczęcia świadczenia usług przez Pensjonat Gaborek. W takim przypadku zwrócimy wpłacony zadatek przelewem na konto bankowe klienta.

Nie zwracamy zadatku w przypadku anulowania rezerwacji w terminie krótszym niż 20 dni przed datą zarezerwowanego pobytu i planowanego rozpoczęcia świadczenia usług przez Pensjonat Gaborek.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pensjonat **** GABOREK,   Ul. Szkolna 7, 33-380 Krynica Zdrój
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług hotelowych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
3) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy

Masz pytania? Zadzwoń do nas. Możesz też zarezerwować pobyt przez formularz:

Formularz kontaktowy
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Ponadto oświadczam, iż zostałam/em poinformowana/y o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie.