facebook
  • rezerwacje

SPA

Pensjonat Gaborek to nie tylko doskonała baza noclegowa, ale także nowoczesne SPA. Oferowane zabiegi zapewnią Państwu upragniony relaks, dzięki czemu pobyt w naszym obiekcie będzie jeszcze przyjemniejszy. Posiadamy jedną z atrakcyjniejszych ofert na terenie miejscowości Krynica Zdrój. SPA to idealna odskocznia od codziennych obowiązków oraz znakomity sposób na wypoczynek. Gwarantujemy, że spośród wielu dostępnych zabiegów pielęgnacyjnych wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie.

Niewątpliwie warto zapoznać się z propozycjami przygotowanymi przez nasze SPA. Krynica Górska stanowi miejsce lokalizacji obiektu. Dla odwiedzających udostępniliśmy sauny fińskie oraz parowe, które stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób chcących poprawić ogólną odporność lub oczyścić swój organizm ze szkodliwych substancji. Zapraszamy do złożenia nam wizyty w miejscowości Krynica Zdrój, SPA znajdujące się w naszym ośrodku z pewnością pozytywnie wpłynie na Państwa samopoczucie.

W naszej ofercie SPA :

Sauna fińska - 10 zł/godzina/sauna

Sauna parowa - 10 zł/godzina/sauna

Jacuzzi - 10 zł/godzina/osoba

Siłownia - gratis

Masaże (na życzenie klientów)

Cennik masaży:

masaż całościowy 60 min. - 100 zł/osoba

masaż częściowy 30 min. - 60 zł/osoba

masaż karku i pleców 30 min - 60 zł/osoba

masaż gorącymi kamieniami 70 min. - 120 zł/osoba

masaż twarzy Tui Na 30 min. - 70 zł/osoba

masaż szklanymi kulami 30 min. - 70 zł/osoba

masaż stóp 30 min. - 60 zł/osoba

drenaż limfatyczny twarzy 30 min. - 70 zł/osoba

W naszym obiekcie będą mogli Państwo skorzystać również z jacuzzi oraz siłowni. Ponadto, na życzenie odwiedzających nas gości wykonujemy profesjonalne masaże. Zakres świadczonych przez nas usług pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencyjnych ośrodków zlokalizowanych na terenie miejscowości Krynica Górska. SPA dostępne w naszym obiekcie zapewni Państwu niezapomniane doznania oraz wprowadzi w stan głębokiego relaksu.

Nasz doskonale wykwalifikowany personel daje zapewnienie najwyższej jakości oraz skuteczności zabiegów SPA. Krynica Zdrój to miejsce, które gwarantuje znakomite warunki do optymalnego odpoczynku. Decydując się na wizytę w naszym ośrodku, spotkają się Państwo z profesjonalną obsługą oraz świetną atmosferą. Duże udogodnienie stanowi fakt, że przeprowadzane zabiegi są w pełni dopasowywane do Państwa potrzeb, dzięki temu każdy wyjdzie stąd zadowolony oraz wypoczęty.

Nie ulega wątpliwości, że poszukując jedynego w swoim rodzaju SPA w Krynicy Zdrój, warto zobaczyć jakie zabiegi oraz masaże oferuje Pensjonat Gaborek.

Sprzadź ofertę zabiegów kosmetycznych »»