facebook
Baner
  • rezerwacje

Ferie w górach - 4 razy na TAK

 

 

Ferie zimowe

już tuż tuż. Dlatego właśnie warto już dziś przemyśleć, gdzie chcemy zabrać swoje pociechy na upragnione i wyczekiwane dwa tygodnie wolnego od szkoły. Takie wolne to idealny czas na regenerację, rozwijanie pasji, doskonalenie sportów zimowych. Idealnym miejscem na aktywny wypoczynek oczywiście będą góry. Pełno stoków narciarskich, niesamowity klimat, ośnieżone szczyty, kuligi - po prostu coś fantastycznego. Poniżej przedstawiamy Wam 4 największe zalety spędzania czasu w górach.

Piękno natury


Polskie góry zachwycają od wieków. Piękna, zapierająca dech w piersiach panorama górska, górskie strumyki pokryte lodem, szczyty pokryte śniegiem i lodem, drzewa uginające się pod warstwą śniegu, poranna mgła - to rzeczy, które zachwycają i inspirują sportowców, artystów oraz wszystkich nas od wieków. Dodatkowo wcześniej wymienione aspekty z całą pewnością wpływają na relaks oraz naładowanie przysłowiowych bateryjek.

Szeroki wybór pensjonatów


Góry to zdecydowanie najczęściej odwiedzane miejsce przez turystów. Dlatego właśnie branża hotelarska jest tu bardzo rozwinięta. Jest to zdecydowanie dużym plusem dla podróżnych. Bogata oferta pensjonatów oraz hoteli sprawi, że będziemy mogli wybrać miejsce, się dostosowane do naszych indywidualnych wymagań i w atrakcyjnej cenie. Przy wyborze pensjonatu warto również zwrócić na udogodnienia takie jak SPA, wypożyczalnia sprzętu czy też pokój gier. Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego dostępna w obiekcie pozwoli nam zaoszczędzić na kupnie sprzętu, którego zapomnieliśmy z domu, SPA pozwoli na odrobinę lenistwa połączonego z pełnym relaksem natomiast pokój gier będzie świetną rodzinną rozrywką wieczorami.

Sporty zimowe w pięknej okolicy


Polskie stoki to idealne miejsce do nauki jazdy na nartach czy snowboardzie. Obydwa te sporty są fascynujące i kuszą nie jedno dziecko, nastolatka czy nawet dorosłego. Nikt jednak nie powiedział, że ich nauka jest łatwa. Dlatego miejsce do nauki powinno być dobrane stosownie do umiejętności. Dla początkujących szlaki w Beskidzie sądeckim będą najlepszym wyborem ze względu na ich szerokość oraz stromość.

Atrakcje zimowe


Większość pensjonatów w górach podczas ferii przygotowuje specjalną ofertę z atrakcjami zimowymi. Kulig z zaprzęgiem konnym, zimowe ognisko, zabawy dla najmłodszych na śniegu. Skorzystanie z takiej oferty sprawi, że w głowie każdej osoby z rodziny pozostaną piękne wspomnienia, a samo wydarzenie będzie świetną zabawą. Dużym plusem jest również to, że taka oferta jest dużo tańsza niż indywidualne zorganizowane wydarzenia; rodzice bądź opiekunowie nie muszą martwić się “ co jutro będziemy robić”.

Jak sami widzicie ferie w górach to same plusy. Góry pozwalają uciec od codziennych trosk, odpocząć oraz zrelaksować się w pobliżu matki natury. Ponadto każde dziecko zawsze jest zachwycone z wyjazdu w góry, a piękne widoki pozostają w pamięci na długie lata. Tak więc, kochani rodzice bądź opiekunowie, nie wahajcie się ani chwili dłużej. Zorganizujcie swoim pociechom fantastyczny, aktywny wypoczynek w górach, a nie ferie przed komputerem. Jednym zdaniem “Rzućcie wszystko i wyjedźcie w góry” - z całą pewnością nie pożałujecie. Życzymy udanych i pełnych wspomnień ferii.