facebook
Baner
 • rezerwacje

Oferta narciarska

W sezonie 2023/2024 rozpoczynamy współpracę ze stacją narciarską TYLICZ SKI.

Dla Państwa wygody i oszczędności czasu będzie można zakupić w pensjonacie promocyjne karnety narciarskie.

W sezonie 2023/2024 rozpoczynamy również współpracę ze Szkołą Narciarską POMARAŃCZA która będzie prowadzić zajęcia dla dzieci i przedszkole narciarskie w Akademii Kubusia w Tyliczu. Zajęcia odbywać się będą na stokach stacji narciarskiej TYLICZ.ski www.tylicz.ski Zajęcia prowadzić będzie ponad 40 instruktorów narciarstwa alpejskiego, snowboardu ale również narciarstwa biegowego na pobliskich trasach biegowych. Jest to obecnie największa Szkoła Narciarska w Tyliczu. Wysoki poziom i znakomicie przystosowana baza do uprawiania narciarstwa jest dużym atutem dla Gości naszego obiektu.

Szkoła oferuje :

 1. Zajęcia indywidualne
 2. Przedszkole Narciarskie dla dzieci
 3. Akademię dla Rodzica
 4. Bawialnię z animatorkami na stoku
 5. Wyciąg taśmowy SunKid i poletko do ćwiczeń
 6. Wyciąg orczykowy szkoleniowy ( 300 m )
 7. Wyciąg talerzykowy 550 m z większym nachyleniem
 8. 4 osobowa kolej krzesełkowa i najdłuższa trasa ponad 650 m
 9. 3 osobowa kolej krzesełkowa i najdłuższa trasa 1250 m
 10. Rozgrzewki narciarskie i dużo zabawy na śniegu
 11. Karczmy, altany i grille.
 12. Górkę pontonową i wypożyczalnię pontonów

 

Specjalny rabat dla naszych Gości na zajęcia dla dzieci oraz w wypożyczalni sprzętu będzie znakomitym dopełnieniem bogatej oferty narciarskiej.

Szkołę Narciarską POMARAŃCZA tworzą wykwalifikowani instruktorzy, dla których nauka jazdy to przyjemność i pasja. Charakteryzuje ich cierpliwość, uśmiech i skoncentrowanie na zadaniu – a przede wszystkim na Państwa postępach. Szkoła Narciarska POMARAŃCZA ma pokazać pozytywną energię i dobrą zabawę, jaką chcemy się z Państwem podzielić na naszych zajęciach. Jesteśmy pewni, że dostarczymy naszym uczniom lawinę dobrego humoru i zadowolenia z aktywności fizycznej jaką oferujemy.

Kontakt do szkoły : 730-032-233 lub 505-925-979

Szczegóły oferty i formularz rezerwacyjny na zajęcia w Akademii Kubusia znajduje się w linku : http://www.e-tylicz.pl/pl/zima/Akademia-Kubusia-Przedszkole-Narciarskie-31.html

Serdecznie zapraszamy na narty do Tylicza